• Kariérní den 2024
  Kariérní den 2024
 • Projektový den 2024
  Projektový den 2024
 • Berlin 2024
  Berlin 2024

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 • -
  Informace pro žáky budoucích 1. ročníků a primy v roce 2024/25: Schůzka s rodiči žáků primy se koná 17.6. od 16:30 hod. Schůzka s rodiči žáků čtyřletého studia se koná 18.6. od 16:30 hod.  

Regina Marková

Regina Marková

V dubnu se konala krajská kola olympiády v německém a francouzském jazyku. Němčinu reprezentovala v nejstarší kategorii Patricie Kuglerová z V7.A, která skončila na těsném 4. místě. A v mladší kategorii vybojoval Vojtěch Kopecký z V4.A pěkné 6. místo.

Ve francouzštině získala v kategorii SŠ I. krásné 4. místo Adéla Hořáková z V 5.A, i ta skončila jen o pár bodů za bronzovým umístěním. V nejvyšší kategorii SŠ II. se umístila na 5. místě Anežka Chmelíková z V6.A. Zvláštní uznání si za svůj výkon od poroty v kategorii VG I. vyslechla Soňa Šípalová z V3. A, která se učí francouzsky teprve od září a které se povedlo překonat soutěžící s výukou francouzštiny třetím rokem.

Blahopřejeme a děkujeme všem žákům za účast a vzornou reprezentaci naší školy. 

 

Naši studenti byli maximálně úspěšní v okresních kolech olympiád v cizích jazycích. Nejdříve proběhlo kolo v německém jazyku, kde kategorii II. B pro tercii a kvartu vyhrál žák z V4.A Vojtěch Kopecký. V kategorii III. A pro SŠ zvítězila Patricie Kuglerová z V7.A.

Obdobně dopadly výsledky v anglickém jazyku. Primánka Andrea Barillová skončila mezi nejmladšími těsně na 2. místě. V kategorii II. B pro tercii a kvartu 1. místo obsadila Stella Havlíková z V3.A a v nejstarší kategorii pro gymnázia obhájila své prvenství z nižšího kola Aneta Paurová z V7.A.

Všem zúčastněným gratulujeme k vynikajícím výsledkům, děkujeme za perfektní reprezentaci školy a přejeme hodně štěstí v krajských kolech.

Dne 23. února 2022 se konala olympiáda ve francouzštině. Školního kola se zúčastnilo celkem 20 žáků, což je vzhledem k nízkému počtu francouzštinářů velmi dobré. Pět soutěžících se účastnilo úrovně ZŠ1 (výuka do 3 let, ZŠ), šest žákyň soutěžilo v úrovni SŠ1 (výuka do 3 let, SŠ) a devět žákyň zastoupilo úroveň SŠ2 (výuka nad 3 roky, SŠ). 

V nejmladší kategorii zvítězila Ester Parohová z V4.A, na 2. místě se umístila a zvláštní pochvalu si zaslouží Soňa Šípalová z V3.A, která s francouzštinou začínala teprve v září. První místo v úrovni SŠ1 obsadila Adéla Hořáková z V5.A a jako druhá skončila Františka Blažková ze stejné třídy. První místo v kategorii SŠ 2 obsadila Anežka Chmelíková z V6.A.  

Blahopřejeme a děkujeme všem žákům za účast. Postupujícím přejeme hodně štěstí v krajském kole.

Mgr. Lucie Frajsová a Mgr. Klára Černá 

Strana 1 z 9

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru