• Kariérní den 2024
  Kariérní den 2024
 • Projektový den 2024
  Projektový den 2024
 • Berlin 2024
  Berlin 2024

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 • -
  Opravné ročníkové zkoušky proběhnou 27.8. a 30.8.2024 od 09:00.

Spolek rodičů při Gymnáziu Děčín

Spolek rodičů při Gymnáziu Děčín

Spolek rodičů při Gymnáziu Děčín je právnická osoba zapsaná do spolkového rejstříku vedeného místně příslušným rejstříkovým soudem v Ústí nad Labem. Přidělené IČO 05186633, výpis z rejstříku ke stažení ZDE.

Hlavními cíli spolku je podpora žáků a studentů školy ve vzdělávací, kulturní, sportovní a společenské oblasti, podpora a pomoc při zabezpečování a zlepšování zájmových, odborných a mimoškolních aktivit žáků a studentů nebo např. spolupráce při zlepšování komunikace školy s rodiči.

Spolek sdružuje především rodiče a zákonné zástupce žáků a studentů, kteří studují na Gymnáziu Děčín. Členství ve spolku vzniká na základě písemné přihlášky a zaniká ukončením studia dítěte. Spolek rodičů by měl mít za svého člena minimálně jednoho zástupce z každé třídy. Máte-li zájem o členství a působení ve spolku rodičů, obraťte se na svého třídního učitele či na ředitelku Gymnázia Děčín nebo na některého z níže uvedených členů.

Finanční prostředky spolek získává formou příspěvků rodičů, z grantů a dotací, sponzorských darů apod. Takto získané finanční prostředky jsou poskytovány žákům a studentům na podporu jejich školních i mimoškolních aktivit. Přednostně spolek podporuje jakkoli znevýhodněné žáky a studenty (poskytnutí příspěvku na zájezdy a sportovní kurzy), dále pak přispívá na pořádání sportovních a kulturních akcí ve vlastní režii žáků a studentů a podporuje učitele při pořádání akcí nad rámec povinné (běžné) výuky. Spolek pomáhá studentům maturitních ročníků při pořádání maturitních plesů, které zaštiťuje po právnické stránce (uzavírání darovacích smluv, pojištění apod.) a kontroluje tok finančních prostředků vynaložených na maturitní plesy.

Spolek komunikuje elektronicky, osobně se schází dle potřeby zhruba 2 x během školního roku.

Každý rok je na webových stránkách školy k dispozici aktuální Zpráva o stavu majetku a hospodaření Spolku rodičů při Gymnáziu Děčín, do ostatní dokumentace a účetní evidence je možné nahlédnout po dohodě s hospodářkou spolku. Veškeré dokumenty spolku rodičů ke stažení ZDE.

Finanční prostředky Spolku rodičů při Gymnáziu Děčín jsou uloženy na transparentním účtu vedeného u Raiffeisenbank, pohyby a aktuální zůstatek finančních prostředků na účtu je možné sledovat ZDE.

Kontakty na výkonný výbor spolku:

Jméno a příjmení

Telefon

E-mail

Martin Němeček

602 411 633

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Petra Beaver

777 093 699

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Libuše Homolová

603 414 197

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru