• Kariérní den 2024
    Kariérní den 2024
  • Projektový den 2024
    Projektový den 2024

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Krajská kola olympiády v německém a francouzském jazyku

V dubnu se konala krajská kola olympiády v německém a francouzském jazyku. Němčinu reprezentovala v nejstarší kategorii Patricie Kuglerová z V7.A, která skončila na těsném 4. místě. A v mladší kategorii vybojoval Vojtěch Kopecký z V4.A pěkné 6. místo.

Ve francouzštině získala v kategorii SŠ I. krásné 4. místo Adéla Hořáková z V 5.A, i ta skončila jen o pár bodů za bronzovým umístěním. V nejvyšší kategorii SŠ II. se umístila na 5. místě Anežka Chmelíková z V6.A. Zvláštní uznání si za svůj výkon od poroty v kategorii VG I. vyslechla Soňa Šípalová z V3. A, která se učí francouzsky teprve od září a které se povedlo překonat soutěžící s výukou francouzštiny třetím rokem.

Blahopřejeme a děkujeme všem žákům za účast a vzornou reprezentaci naší školy. 

 

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru