DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    Dne 22.06.21 proběhne online schůzka s vedením školy (8leté studium 15:30-16:00, 4leté studium 16:30-17:00) Odkaz pro připojení Vám byl zaslán do emailu, připojte se prostřednictvím aplikace MS Teams / prohlížeče MS Edge.

Hudební klub

 

 VZHLEDEM K SOUČASNÉ SITUACI DOČASNĚ POZASTAVENO DO ODVOLÁNÍ

Studuješ v kvartě či vyšším ročníku? Pokud ano, navštiv s námi v průběhu školního roku některý z koncertů vážné hudby konaných v děčínském divadle nebo v prostorách děčínského zámku.

Naše činnost je spojena výhradně s tzv. vážnou hudbou, která však umí být často velmi nevážná. Uvítáme mezi námi každého, kdo se jí nebojí. 

Aktuální nabídku vždy naleznete na webových stránkách (akce školy) a na nástěnce vedle hudebny. Bližší informace obdržíte u vyučujících hudební výchovy.

Těšíme se na Vás!

    

 

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru