• Kariérní den 2024
    Kariérní den 2024
  • Projektový den 2024
    Projektový den 2024

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Olympiáda ve francouzském jazyku - školní kolo

Dne 23. února 2022 se konala olympiáda ve francouzštině. Školního kola se zúčastnilo celkem 20 žáků, což je vzhledem k nízkému počtu francouzštinářů velmi dobré. Pět soutěžících se účastnilo úrovně ZŠ1 (výuka do 3 let, ZŠ), šest žákyň soutěžilo v úrovni SŠ1 (výuka do 3 let, SŠ) a devět žákyň zastoupilo úroveň SŠ2 (výuka nad 3 roky, SŠ). 

V nejmladší kategorii zvítězila Ester Parohová z V4.A, na 2. místě se umístila a zvláštní pochvalu si zaslouží Soňa Šípalová z V3.A, která s francouzštinou začínala teprve v září. První místo v úrovni SŠ1 obsadila Adéla Hořáková z V5.A a jako druhá skončila Františka Blažková ze stejné třídy. První místo v kategorii SŠ 2 obsadila Anežka Chmelíková z V6.A.  

Blahopřejeme a děkujeme všem žákům za účast. Postupujícím přejeme hodně štěstí v krajském kole.

Mgr. Lucie Frajsová a Mgr. Klára Černá 

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru