• Adaptační kurz 1. ročníků
    Adaptační kurz 1. ročníků

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Kontakty

 

Adresa Gymnázium Děčín
Komenského náměstí 4
405 02 Děčín
Telefon/fax 412 704 130 / 135
Mobilní telefon 608 516 769
E-mailová adresa Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Ředitel školy Mgr. Lenka Holubcová
Zástupci ředitele

PaedDr. Hana Brádková

Mgr. Radek Zima

Výchovná poradkyně Mgr. Hana Jirglová
Pověřenec GDPR

Ing. Ladislav Kučera

tel: 774 032 601

email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 
16 tříd 484 studentů  
Profil zadavatele https://www.tenderarena.cz/profil/detail.jsf?identifikator=gymdecin  

 

 

Kontakty na učitelský sbor (doplňte @gymnaziumdc.cz)
TitulJménoPříjmeníZkratkaAprobaceTelefon do kabinetuE-mail
Mgr. Pavla Adamová AD Č, D 412 704 136 padamova
Mgr. Jan Balon BA ON, TV, VV 412 704 141 jbalon
Mgr. Markéta Bednářová BD HV, Č 412 704 147 mbednarova
PaedDr. Hana Brádková BR Č, OV, ZSV 412 704 132 hbradkova
Mgr. Klára Černá CR FR, VV 412 704 155 kcerna
Mgr. Olga Česneková ČS A, Z 412 704 148 ocesnekova
Mgr. Anežka Dubnová DB TV 412 704 137 adubnova
Mgr. Lucie Frajsová FR FR 412 704 155 lfrajsova
Mgr. David Hollan HO ČJ, M 412 704 143 dhollan
Mgr. Lenka Holubcová HB Č, HV 412 704 131 lholubcova
  Stanislav Honzík HZ M, Z 412 704 144 shonzik
Mgr. Jana Horáková HJ B, CH 412 704 149 jhorakova
  Luboš Chmel CH Č, D 412 704 147 lchmel
Mgr. Hana Jirglová JI M, B 412 704 138 hjirglova
Mgr. Oldřich Kadlec KC TV 412 704 137 okadlec
Bc. Henriett Kalvas KA F, D, NJ 412 704 138 hkalvas
Mgr. Milena Kmochová KM A, HV 412 704 146 mkmochova
Mgr. Martin Kolář KL A, IVT 412 704 145 mkolar
Mgr. Olga Kouřimská M, F, IVT 412 704 138 okourimska
Mgr. Kateřina Krýslová Minden MN N 412704136 kkryslova
Bc. Klára Křížová Č, M 412704143 kkrizova
Mgr. Jan Lajbl LJ A, TV 412 704 137 jlajbl
Mgr. Lukáš Lanč LN D, ZSV, OV 412 704 141 llanc
Mgr. Pavel Lux LX M, IVT 412 704 145 plux
Mgr. Regina Marková MA N, Č 412 704 136 rmarkova
Mgr. Ľubomíra Medková MV N, OV, ZSV, RJ 412 704 155 lmedkova
Mgr. Petra Medková MP M, OV 412 704 155 pmedkova
Mgr. Jitka Němcová NM A 412 704 148 jnemcova
Mgr. Martin Nosek NS Z 412 704 144 mnosek
Mgr. Gabriela Řeháková ŘH A, OV, ZSV 412 704 148 grehakova
Mgr. Šárka Opatová OP A 412 704 146 sopatova
Bc. Stanislava Opltová OL HV 412 704 147 sopltova
Mgr. Hana Pejčochová Ph.D. PC Č, VV 412 704 141 hpejcochova
Mgr. Jaroslav Peřka PE B, CH 412 704 138 jperka
Bc. Josef Plachý PL IVT, TV 412 704 145 jplachy
 Mgr. Zuzana Pluhařová PH B 412 704 149 zpluharova
Mgr. Yveta Rašková RA TV, B 412 704 137 yraskova
Mgr., Bc. René Skalický SK TV, N 412 704 137 rskalicky
Mgr. Milan Šonka ŠN Č, D 412 704 143 msonka
RNDr. Dana Šonková ŠK B, CH 412 704 149 dsonkova
PaedDr. Hana Švecová ŠV F 412 704 138 hsvecova
Bc. Dagmar Tvrdíková TD A, N 412 704 146 dtvrdikova
Mgr. Petr Vlček VL M, F 412 704 138 pvlcek
Mgr. Zdeněk Volf VZ M 412 704 143 zvolf
Mgr. Klára Rosenbergová RG HV 412 704 147 krosenbergova
Mgr. Radek Zima ZM IVT 412 704 133 rzima
Mgr. Radek Žídek ŽD B, CH 412 704 138 rzidek
Kontakty na kancelář (doplňte @gymnaziumdc.cz)
  Marcela Čepilová asistentka ředitelky
  412 704 130 mcepilova
  Martina Lukešová knihovnice el. pokladna 412 704 135 mlukesova
  Monika Gebauerová účetní   412 704 130 mgebauerova
  Jindřiška Vadinská mzdová účetní   412 704 134 jvadinska

 

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru