• Kariérní den 2024
  Kariérní den 2024
 • Projektový den 2024
  Projektový den 2024
 • Berlin 2024
  Berlin 2024

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 • -
  Opravné ročníkové zkoušky proběhnou 27.8. a 30.8.2024 od 09:00.

Školní psycholog

Vážení zákonní zástupci, milí studenti, jmenuji se Jana Vítová Mašínová a od září 2023 pracuji (na částeční úvazek) na této škole jako školní psycholožka, v minulosti jsem pro školu pracovala jako externistka cca na dvě hodiny týdně. Jsem tu pro všechny žáky, zákonné zástupce a pedagogy, kteří se na mě mohou obracet pro psychologickou pomoc nebo radu, ať už se jedná o aktuálně vzniklou náročnou situaci nebo o problém, kterým se trápíte delší dobu. Jako školní psycholog jsem nezávislým odborníkem, který poskytuje poradenské, konzultační, diagnostické, metodické a informační služby studentům, jejich zákonným zástupcům a pedagogům. Při práci se řídím etickými normami své profese a jsem vázána mlčenlivostí. Vystudovala jsem magisterský obor psychologie na fakultě sociálních studií MU v Brně. Od roku 2007 jsem pracovala v pedagogicko-psychologické poradně v Děčíně, od roku 2015 ve výchovném ústavu.

V rámci svého dalšího vzdělávání jsem absolvovala sebezkušenostní část výcviku ve skupinové psychoanalytické psychoterapii.

Těším se na setkání s Vámi, Mgr. Jana Vítová Mašínová

Konzultační hodiny:

středa         8:15    –    13:30

čtvrtek        8:15    –    13:30

Na konzultaci se můžete objednat osobně:

středa         10:30  –      10:50

čtvrtek        10:30  –      10:50

Emailem: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

V emailu prosím uveďte své telefonní číslo pro domluvení konkrétního termínu.

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru