• Adaptační kurz 1. ročníků
    Adaptační kurz 1. ročníků

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    Ředitelka školy vyhlašuje na pondělí 27.9.2021 v souladu s § 24 odst. 2 zákona č. 561/2004 Sb., školský zákon, v platném znění, pro všechny žáky ředitelské volno.

Pavel Lux

Pavel Lux

MaSo je týmová matematická soutěž pro žáky šestých až devátých tříd ZŠ a odpovídajících ročníků víceletých gymnázií.

V pořadí již 28. MaSo se uskutečnilo tentokrát online formou ve středu 12. května 2021. Do soutěže se přihlásil pouze jeden tým ve složení Anička Šourová, Eliška Švihnosová a Jakub Fibich. V tvrdé konkurenci převážně matematických gymnázií se umístili v první polovině z celkového počtu 388 týmů. Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Krajské kolo MČR ve zpracování textů 2021

Ve dnech 15.–26. března 2021 proběhla asynchronně krajská kola Mistrovství ČR ve zpracování textů online 2021. Soutěž obsahovala 3 disciplíny, desetiminutový opis v českém jazyce s penalizací 50 úhozů za ponechanou chybu, pětiminutový opis v anglickém jazyce s penalizací 25 úhozů za chybu a tzv. minutovky.

Naši školu v kategorii 1–4. ročník SŠ výborným způsobem reprezentovala kvintánka Lucka Hampejsová, které se dařilo ve všech disciplínách. Svým výkonem v opisu anglického textu dokázala, že je v Ústeckém kraji mezi všemi středoškoláky nejlepší! Zároveň získala další dvě 2. místa ve zbývajících disciplínách, v minutovkách i desetiminutovém opisu českého textu.

Gratulujeme a přejeme Lucce úspěch i v mezinárodní soutěži INTERSTENO 2021!

Dne 19. 3. 2021 proběhla distanční formou soutěž Matematický klokan. Do soutěže se z naší školy zapojilo celkem 87 žáků, a to ve dvou kategoriích – Kadet a Junior. V každé kategorii žáci řešili celkem 24 testových úloh. Nejlepších výsledků dosáhli Michal Papoušek v kategorii Kadet a Hana Baudischová s Emou Seifertovou v kategorii Junior. Všem soutěžícím děkujeme za účast.

Strana 1 z 9

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru