• Kariérní den 2024
  Kariérní den 2024
 • Projektový den 2024
  Projektový den 2024
 • Berlin 2024
  Berlin 2024

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 • -
  Informace pro uchazeče přijímacího řízení v roce 2023/24: Místo konání přijímací zkoušky neovlivňuje pořadí škol uvedené na přihlášce.

Mezinárodní internetová soutěž INTERSTENO 2023

Vybraní studenti 1. ročníků se každý rok účastní mezinárodní internetové soutěže INTERSTENO v psaní na klávesnici.  Soutěž se sestává z desetiminutového opisu s penalizací 50 úhozů za neopravenou chybu. Za úspěšné jsou považovány práce s 200 úhozy za minutu s přesností 99 %. Letošního ročníku se  opisu textu v mateřském jazyce zúčastnilo v různých kategoriích celkem 1096 soutěžících, z nichž 232 bylo diskvalifikováno.

Naši prváci - Tomáš Rychtařík /C1B/, David Kroutil /C1C/, Veronika Špejrová /V5A/, Kamila Simurníková /V5A/ a Čeněk Dunovský /V5A/ - se v konkurenci z celého světa rozhodně neztratili, všichni splnili daná kritéria a obdrží prestižní diplom od Mezinárodní federace pro zpracování informací.  O nejlepší letošní výkon se v juniorské kategorii postaral Tomáš Rychtařík se svými 297 úhozy za minutu.

Všem soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci školy!

Intersteno

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru