• Kariérní den 2024
    Kariérní den 2024
  • Projektový den 2024
    Projektový den 2024

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • -
    Informace pro uchazeče přijímacího řízení v roce 2023/24: Místo konání přijímací zkoušky neovlivňuje pořadí škol uvedené na přihlášce.

Josef Plachý

Josef Plachý

Studenti gymnázia se dne 9. dubna 2024 úspěšně zúčastnili juniorské maratonské štafety v Ústí nad Labem a dokázali si zajistit druhé místo v kraji. S úžasnou kombinací odhodlání, vytrvalosti a týmové práce dosáhli vynikajícího výsledku. Celá štafeta, složená z deseti studentů (M. Navrátil, J. Nesměrák, E. Hauznerová, A. Slavík, A. Hladíková, O. Jabor, M. Pintaudi, O. Baco, A. Švajka, J. Miškovský), společně zaběhla celý maraton, což je obdivuhodný úspěch sám o sobě. V druhé polovině závodu to vypadalo na bronz, avšak díky neuvěřitelným výkonům Aleše Švajky a Jana Miškovského se podařilo ve strhujícím finále získat druhé místo v kraji.

Tento úspěch není pouze odrazem individuálního talentu, ale také vynikajícího ducha týmu a tvrdé práce, kterou studenti vložili do přípravy.

Gratulujeme studentům k jejich skvělému výsledku a děkujeme za reprezentaci školy.

Mgr. Anežka Dubnová

usti

Dne 21.3.2024 se konal okresní turnaj v basketbalu základních škol IV. kategorie chlapci, které hostila basketbalová hala děčínských Válečníků. Naši školu reprezentovalo družstvo ve složení: Důra, Tupec, Bajcura, Sluťák, Kolář, Novotný, Krob, Kreuzinger.  Turnaje se zúčastnilo devět družstev a náš tým okusil porážku až ve finále, a tak bereme pouze druhé místo.   

Všem žákům gratulujeme a děkujeme za úspěšnou reprezentaci naší školy. 

bas

Dne 1.2.2024 pořádalo Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala v Ústí nad Labem ústřední kolo Bobříka informatiky. Do něj postoupilo šest zástupců naší školy (Tomáš Toman, Jakub Vacek, Lucie Hampejzová, Matěj Mišejko, Danylo Sokolov a Vojtěch Dvořák) a hned pět z nich bylo v první desítce! Nejvýše se umístil Tomáš Toman, který byl první z celého Ústeckého kraje a celorepublikově dokonce druhý. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy

bobrik

Strana 1 z 21

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru