DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    Schůzka s ředitelkou školy pro budoucí první ročníky: 20.6. v aule od 16:30 hod. čtyřleté studium. 21.6. v aule od 16:30 hod. osmileté studium.

Josef Plachý

Josef Plachý

Vážená paní ředitelko,

 

chtěli bychom Vám a celému Vašemu učitelskému týmu (zejména z řad katedry tělovýchovy) poděkovat za úžasný sportovně-zábavný víkend v termínu 6. 5. - 8. 5. 2022 na Máchově Jezeře v kempu Borný.

 Foto 3

Akce byla od začátku až po samotný konec fantastická a perfektně zorganizovaná (velké díky Mgr. Janu Lajblovi). Při oslovení o možnosti účasti jsme s manželkou ani chvilku neváhali a téměř okamžitě jsme se přihlásili, protože jsme to vzali jako příležitost poznat učitele našich dětí z jiné stránky, než na třídních schůzkách, což se povedlo nad očekávání! ...více

Dobrý den, jak již jistě víte, před několika dny jsme vydali první číslo Studentských Listů. Nalézt je můžete v dokumentech zde na stránkách, či na bit.do/SL-GDc1.
Zároveň bychom Vás chtěli požádat o minutku času při vyplnění feedback dotazníku na forms.gle/MQMuEDViuvtU6FCGA.
Děkujeme!

Redakce Studentských Listů

V pondělí 7. 3. 2022 proběhla akce “Koláčování,” jejíž výtěžek putoval na nákup školních a výtvarných pomůcek pro ukrajinské děti z rekreačního střediska Poslův mlýn v Doksech. Tímto bychom rádi poděkovali všem pekařům, kteří napekli výborné dobroty. Ale také všem jedlíkům, bez kterých bychom nikdy nevybrali takovou částku. Vybráno bylo 18 791 Kč a 11 €.

kolacovani

Druhá akce proběhla 9. 3. 2022 v podobě materiální sbírky hygienických potřeb, trvanlivých potravin, plen a stravy pro děti. Tato sbírka probíhala ve spolupráci s Červeným křížem Děčín, který věci distribuuje přímo na Ukrajinu, či je poskytuje rodinám, které do České republiky již přijely. Z budovy školy bylo odvezeno deset velkých pytlů.

Všem zúčastněným patří velký dík. Ochota pedagogů a studentů pomoci Ukrajině je opravdu krásná a velice si jí vážíme. Jsme na vás hrdí!

Strana 1 z 6

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru