• Kariérní den 2024
  Kariérní den 2024
 • Projektový den 2024
  Projektový den 2024
 • Berlin 2024
  Berlin 2024

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 • -
  Informace pro uchazeče přijímacího řízení v roce 2023/24: Místo konání přijímací zkoušky neovlivňuje pořadí škol uvedené na přihlášce.

Bobřík informatiky – ústřední kolo

Přibližně 30 nejúspěšnějších soutěžících ze středních škol Ústeckého kraje v kategorii Senior se zúčastnilo dne 1. 2. 2023 na Gymnáziu a Střední odborné škole dr. V. Šmejkala v Ústí nad Labem ústředního kola soutěže Bobřík informatiky. Poměřili své schopnosti a znalosti z informatiky mezi sebou i s ostatními z celé ČR.
Z naší školy postoupili studenti: Kateřina Bohatá, Lucie Hampejsová, Ondřej Švihnos, David Šípal, Tomáš Toman a John Vít.
Výsledky na předních pozicích byly těsné. Z našich studentů se nejlépe umístili Ondřej Švihnos na skvělém druhém a Tomáš Toman na pátém místě.

Výsledková listina: https://www.ibobr.cz/vysledky-a-statistiky/listina-vitezu-senior-2

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci školy a úspěšným řešitelům blahopřejeme.

    Schránka 02  Schránka 03

 

 

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru