• Kariérní den 2024
    Kariérní den 2024
  • Projektový den 2024
    Projektový den 2024

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Úspěch v krajském kole Logické olympiády

Ondřej Švihnos, Tomáš Toman, Anička Karhanová, Anežka Prajsová = krajští semifinalisté 15. ročníku Logické olympiády za naši školu. 

V pátek 4. 11. 2022 odjeli tito žáci na krajské kolo do Ústí nad Labem, kde prokázali nejen svoji schopnost logicky uvažovat, ale i kreativitu a samostatnost při řešení úloh, které každoročně připravuje Mensa České republiky. Ondrovi a Tomášovi se navíc podařilo v kategorii C vybojovat postup do celostátního kola, které se uskuteční 28. 11. 2022 v Praze v sídle Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. 

Všem účastníkům gratulujeme, děkujeme za skvělou reprezentaci školy, Ondrovi a Tomášovi budeme samozřejmě fandit ve velkém finále. 

Log olymp

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru