DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    Rozhodnutí o přijetí žáka ke studiu na GymDC bude posláno nejdříve 19.5.2021.

Krajské kolo Přeboru škol v orientačním běhu.

Soutěž se konala 15. 5. 2019 v okolí Dymníku poblíž Rumburku. Počasí bylo velice nepříznivé – pršelo (cestou dokonce sněžilo) a foukal studený vítr, takže studenti museli prokázat svoji odolnost, navíc připravené tratě byly fyzicky i orientačně náročnější, než tomu bylo zvykem v minulých letech.

Obě naše družstva, nižšího i vyššího gymnázia (kategorie se vyhodnocují zvlášť), obsadila v rámci soutěže škol Ústeckého kraje druhá místa. Větší konkurence byla v soutěži mladších žáků, možnost postupu do celostátního kola si ale vybojovali starší studenti.

Děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru