• Kariérní den 2024
    Kariérní den 2024
  • Projektový den 2024
    Projektový den 2024

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Josef Plachý

Josef Plachý

Dne 1.2.2024 pořádalo Gymnázium a SOŠ dr. V. Šmejkala v Ústí nad Labem ústřední kolo Bobříka informatiky. Do něj postoupilo šest zástupců naší školy (Tomáš Toman, Jakub Vacek, Lucie Hampejzová, Matěj Mišejko, Danylo Sokolov a Vojtěch Dvořák) a hned pět z nich bylo v první desítce! Nejvýše se umístil Tomáš Toman, který byl první z celého Ústeckého kraje a celorepublikově dokonce druhý. Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci naší školy

bobrik

Od 7. do 12. ledna 2024 se vybraní studenti z tříd C1A,C1B,C1C a V5A ponořili do světa lyžování během intenzivního lyžařského výcviku. Cestovali jsme mezi různými lyžařskými středisky, včetně Sillianu, Matrei–Kals, Zettersfeldu a Mölltalským ledovcem, kde jsme zdokonalovali své lyžařské dovednosti.
Ubytování v útulném penzionu Iselsbergerhof bylo příjemné a poskytovalo nám pohodlí po náročném lyžování. Celý výlet byl organizován pod dohledem instruktorů A. Dubnové, J. Labjla, O. Kadlece a J. Balona, kteří vytvářeli i kulturní program v podobě koncertu učitelské kapely, kterou na klávesy doprovodil Mudr. Tomáš Zmek.

I když jsme se museli vypořádat s dvoudenním nepříznivým počasím, studenti si užívali každý okamžik. Výcvik nejenže posiloval naše lyžařské schopnosti, ale také podporoval týmovou práci a vytvářel nezapomenutelné společné vzpomínky.

Tento lyžařský výlet nebyl jen o sportu; byl o sdílení radosti, výzev a kamarádství. 
Děkujeme všem zúčastněným za aktivní přístup. 

Mgr. A.Dubnová

LVK 2024

19.12.2023 se výběr chlapců Gymnázia Děčín zúčastnil okresního kola florbalového turnaje SUBTERRA CUP ve Varnsdorfu. V konkurenci 7 týmů obsadil pěkné třetí místo. K postupu do finále chyběl kousek (prohra o gól), ale zase třetí místo vybojováno až na samostatné nájezdy.

Všem reprezentantům děkujeme za účast a předvedené výkony

Josef Plachý

florbal

Strana 1 z 20

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru