• Kariérní den 2024
  Kariérní den 2024
 • Projektový den 2024
  Projektový den 2024
 • Berlin 2024
  Berlin 2024

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 • -
  Informace pro žáky budoucích 1. ročníků a primy v roce 2024/25: Schůzka s rodiči žáků primy se koná 17.6. od 16:30 hod. Schůzka s rodiči žáků čtyřletého studia se koná 18.6. od 16:30 hod.  

Volejbalový turnaj.

Na Gymnáziu Děčín se poslední školní den roku 2018 nesl ve sportovním duchu. Studenti maturitních ročníků si totiž pro své spolužáky z vyššího gymnázia připravili volejbalový turnaj. Celé dopoledne příjemně utíkalo, nehrající spolužáci fandili, týmy mezi sebou zápolily v duchu fair play. Když poté přišel čas předávat ceny, nikomu se nechtělo věřit, že už je konec. Pohár si nakonec odnesl tým oktávy, také na druhém místě se umístili žáci této třídy, ovšem doplnění o posily ze čtvrtého ročníku. Ani třetí ročníky se nenechaly zahanbit a tým C3.B tak obsadil třetí místo. O putovní pohár se žáci znovu utkají v příštím školním roce.

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru