LVK Rakousko
Výlet • 7. ledna 2024 – 12. ledna 2024

LVK Rakousko

V lednu 2024 se vybraní studenti z tříd C1A, C1B, C1C a V5A ponořili do světa lyžování během intenzivního lyžařského výcviku. Cestovali jsme mezi různými lyžařskými středisky, včetně Sillianu, Matrei–Kals, Zettersfeldu a Mölltalským ledovcem, kde jsme zdokonalovali své lyžařské dovednosti.

LVK 2024.jpg

Pobyt v útulném penzionu Iselsbergerhof byl příjemný a poskytoval nám potřebný odpočinek po namáhavém lyžování. Celý výlet byl organizován pod vedením instruktorů A. Dubnové, J. Labjla, O. Kadlece a J. Balona, kteří se postarali o zajímavý kulturní program v podobě koncertu učitelské kapely, kterou na klávesy doprovází Mudr. Tomáš Zmek.

I když jsme se museli vypořádat s dvoudenním nepříznivým počasím, studenti si užívali každý okamžik. Výcvik nejenže posiloval naše lyžařské schopnosti, ale také podporoval týmovou práci a vytvářel nezapomenutelné společné vzpomínky.

Tento lyžařský výlet nebyl jen o sportu; byl o sdílení radosti, výzev a kamarádství.
Děkujeme všem zúčastněným za aktivní přístup.