Školní psycholog

Školní psycholog

Vážení zákonní zástupci, milí studenti, jmenuji se Jana Vítová Mašínová a od září 2023 pracuji (na částeční úvazek) na této škole jako školní psycholožka, v minulosti jsem pro školu pracovala jako externistka cca na dvě hodiny týdně. Jsem tu pro všechny žáky, zákonné zástupce a pedagogy, kteří se na mě mohou obracet pro psychologickou pomoc nebo radu, ať už se jedná o aktuálně vzniklou náročnou situaci nebo o problém, kterým se trápíte delší dobu. Jako školní psycholog jsem nezávislým odborníkem, který poskytuje poradenské, konzultační, diagnostické, metodické a informační služby studentům, jejich zákonným zástupcům a pedagogům. Při práci se řídím etickými normami své profese a jsem vázána mlčenlivostí. Vystudovala jsem magisterský obor psychologie na fakultě sociálních studií MU v Brně. Od roku 2007 jsem pracovala v pedagogicko-psychologické poradně v Děčíně, od roku 2015 ve výchovném ústavu.

V rámci svého dalšího vzdělávání jsem absolvovala sebezkušenostní část výcviku ve skupinové psychoanalytické psychoterapii.

Těším se na setkání s Vámi, Mgr. Jana Vítová Mašínová

Na konzultaci se můžete objednat osobně

E-mailem: jvitova@gymnaziumdc.cz

V emailu prosím uveďte své telefonní číslo pro domluvení konkrétního termínu.