DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    Gymnázium Děčín pořádá přípravné kurzy pro žáky 5. a 9. ročníků ZŠ. Přihlášku naleznete zde. Kurzy budou probíhat v odpoledních hodinách od prvního lednového týdne do konce března 2022 online.

Republikové finále - basketbal 3+3 dívky

Ve dnech 27.-28.11. se v jihočeském Jindřichově Hradci konalo republikové finále v basketbalu 3x3. Gymnázium Děčín reprezentovalo, pod taktovkou trenérského dua Fiala - Kadlec, družstvo dívek ve složení Machková, Žižková, Špryslová a Skalická. Děvčata odehrála celkem 5 náročných utkání, ve kterých rozhodovaly přesná střelba, doskoky a obrana. První den se dařilo, vítězství nad Plzní nám zajistilo postup do první desítky. Tento den se také konaly dovednostní soutěže, mezi silnou konkurencí obhájily 4. příčku R.Machková (trestné hody) a N. Žižková (střely za 3 body). V úterý jsme první zápas odehráli s favoritem (a vítězem) soutěže, Brnem. I přes velkou snahu jsme tomuto manšaftu podlehli. Po odehrání zbylých dvou zápasů si díky týmové spolupráci a podpoře koučů odvážíme krásné 8. místo.

 

 
 
 

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru