DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    I pro rok 2022/23 plánujeme přípravné kurzy pro žáky 5. a 9. tříd, které začnou 12.12.22. Další informace postupně zveřejníme. Den otevřených dveří bude 13.12.22 od 16:30 hod.

Úspěchy v češtinářské a dějepisné olympiádě

Výborná umístění se našim studentkám podařilo vybojovat i v okresním kole OČL, ve druhé kategorii vyhrála Ema Štechová (V6.A), v krajském kole se nám již tak výrazně  nedařilo, ale přesto oceňujeme potvrzení pozice naší školy na okresní úrovni. V okresním kole dějepisné olympiády nás svým pěkným třetím místem potěšila Bohdana Prchlíková (V6.A), v krajském kole jsme zastoupení neměli. V kategorii OČL 1 obsadila v okresním klání 4. místo Alice Makevich. Všem našim zástupkyním blahopřejeme. 

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru