DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    I pro rok 2022/23 plánujeme přípravné kurzy pro žáky 5. a 9. tříd, které začnou 12.12.22. Další informace postupně zveřejníme. Den otevřených dveří bude 13.12.22 od 16:30 hod.

Krajské kolo MČR ve zpracování textů 2021

Krajské kolo MČR ve zpracování textů 2021

Ve dnech 15.–26. března 2021 proběhla asynchronně krajská kola Mistrovství ČR ve zpracování textů online 2021. Soutěž obsahovala 3 disciplíny, desetiminutový opis v českém jazyce s penalizací 50 úhozů za ponechanou chybu, pětiminutový opis v anglickém jazyce s penalizací 25 úhozů za chybu a tzv. minutovky.

Naši školu v kategorii 1–4. ročník SŠ výborným způsobem reprezentovala kvintánka Lucka Hampejsová, které se dařilo ve všech disciplínách. Svým výkonem v opisu anglického textu dokázala, že je v Ústeckém kraji mezi všemi středoškoláky nejlepší! Zároveň získala další dvě 2. místa ve zbývajících disciplínách, v minutovkách i desetiminutovém opisu českého textu.

Gratulujeme a přejeme Lucce úspěch i v mezinárodní soutěži INTERSTENO 2021!

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru