• Oslavy 120. výročí Gymnázia Děčín
    Oslavy 120. výročí Gymnázia Děčín

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Přípravné kurzy
    Připravujeme přípravné kurzy pro uchazeče o čtyřleté i osmileté studium. Více informací naleznete v příloze umístěné v nabídce "Přijímací řízení".

INTERSTENO 2019

Na konci dubna se devět našich studentů 1. ročníku zúčastnilo mezinárodní internetové soutěže INTERSTENO v psaní na klávesnici, kterou každoročně organizuje Mezinárodní federace pro zpracování informací (International federation for information and communication processing).

V desetiminutovém opisu s penalizací 50 úhozů za chybu všichni naši prváci – P. Kubica, M. Špinka, J. Očko, B. Prášková /V5A/, E. Tvrdíková, K. Bimonová, R. Zelenková, M. Linková /C1B/ a J. Dimitrov /C1A/ - splnili podmínky soutěže a v červnu obdrží prestižní diplom od mezinárodní autority, který potvrzuje jejich výkon v ovládání klávesnice.

O nejlepší umístění se postaral Pavel Kubica, který se mezi žáky z celého světa umístil se svými 309 úhozy za minutu na 32. místě!

Všem soutěžícím srdečně blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru