DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Informativní schůzka
    s rodiči přijatých žáků se koná 18. 6. 2019 – pro čtyřleté studium od 15.30, pro osmileté studium od 16.30

Výsledky Angličtináře roku 2018

O stejnou soutěž v anglickém jazyce Best in English byl ve světě jako každý rok několikanásobně vyšší zájem. Celkem se zapojilo 30 států, 992 středních škol a 21110 studentů, z toho v jen v ČR 341 škol a 8437 studentů. I v tak obří konkurenci si naši angličtináři vedli velmi dobře. Nejlepšího výsledku dosáhl Tomáš Tyle z V8.A – vybojoval 119. příčku na světě a nechal za sebou téměř 21 tisíc dalších soutěžících a v České republice se umístil na 25. místě. Tým deseti nejúspěšnějších studentů Gymnázia Děčín ve složení Tomáš Tyle z V8.A, David Šafařík z C4.A, Alice Bednarská z V7.A, Anna Horkuličová z C3.B, Antonín Bednář z V7.A, Eliška Pham z V8.A, Lada Pavlovičová z V8.A, Vojtěch Homuta z C4.A, Eliška Bělochová z C3.B a Viktor Otrošina z V7.A obsadil 189. místo na světě, 72. místo v České republice a 7. místo v Ústeckém kraji.

Všem úspěšným blahopřejeme a děkujeme za vynikající reprezentaci školy.

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru