DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/20
    Stanovení předpokládaného počtu přijímaných žáků Podle §60 odst. 2b a dalších ustanovení zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání v platném znění (školský zákon) stanovuji předpokládaný počet přijímaných uchazečů pro přijímací řízení v roce 2019 do jednotlivých oborů…
Přihláška zde

Školní kolo olympiády v anglickém jazyce - kategorie III.A

Ve pondělí 10. a ve čtvrtek 13. prosince 2018 absolvovalo 10 studentů vyššího gymnázia písemnou a ústní část školního kola olympiády v AJ v nejstaší kategorii III.A. Výkony soutěžících hodnotila zkušební komise ve složení Gabriela Nováková a Olga Česneková. O prvenství se podělili studenti ze sexty, Adam Douša a Jan Hasala, 3. místo obsadil Štěpán Krejčí z C2.B a dělené 4. a 5. místo vybojovali Václav Kikal z V6.A a Radek Štulc z C2.B. Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězům přejeme hodně zdaru v okresním kole.

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru