DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/20
    Stanovení předpokládaného počtu přijímaných žáků Podle §60 odst. 2b a dalších ustanovení zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání v platném znění (školský zákon) stanovuji předpokládaný počet přijímaných uchazečů pro přijímací řízení v roce 2019 do jednotlivých oborů…
Přihláška zde

Školní kolo olympiády v německém jazyce - kategorie III.A

Ve středu 12. prosince 2018 připravili vyučující němčiny školní kolo olympiády pro vyšší gymnázium. Soutěžící absolvovali poslechový test a následně pohovor se zkušební komisí ve složení p. Skalický a p. Urbánek. Nejvíce bodů získala a vítězkou se stala Zuzana Nguyenová ze septimy, 2. místo obsadila Natálie Kálecká rovněž ze septimy a 3. místo vybojovala Anna Nesměráková ze třídy C3.A.

Všem účastníkům děkujeme za účast a vítězce přejeme hodně štěstí do okresního kola.

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru