DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • PŘIJÍMACÍ ŘÍZENÍ PRO ŠKOLNÍ ROK 2019/20
    Stanovení předpokládaného počtu přijímaných žáků Podle §60 odst. 2b a dalších ustanovení zákona č. 561/2004 Sb. o předškolním, základním, středním, vyšším odborném a jiném vzdělávání v platném znění (školský zákon) stanovuji předpokládaný počet přijímaných uchazečů pro přijímací řízení v roce 2019 do jednotlivých oborů…
Přihláška zde

Školní kolo olympiády v německém jazyce - kategorie II. B

Dne 5. prosince 2018 se konalo školní kolo olympiády v německém jazyce žáků tercie a kvarty – kategorie II. B. Žáci absolvovali poslechový test a ústní pohovor se zkušební komisí. 1. místo obsadila Apolena Šumanová, těsně za ní následuje na 2. místě Patricie Kuglerová a 3. místo vybojovala Adéla Majerová, všechny tři z kvarty. Vítězce gratulujeme a přejeme hodně štěstí ve vyšším kole.

Zkušební komisi vytvořily vyučující německého jazyka – D. Náhlíková, která připravila písemné testy, a R. Marková.

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru