DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    Dne 22.06.21 proběhne online schůzka s vedením školy (8leté studium 15:30-16:00, 4leté studium 16:30-17:00) Odkaz pro připojení Vám byl zaslán do emailu, připojte se prostřednictvím aplikace MS Teams / prohlížeče MS Edge.

Výzva č. 56 - OPVK

        Od 01.07.2015 do 31.12.2015   naše škola uskutečnila projekt nazvaný  'Zvýšení kvality vzdělávání v cizích jazycích', s kterým se přihlásila na Výzvu č. 56 z operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost.

 

Název projektu: Zvýšení kvality vzdělávání v cizích jazycích

Zkrácený název projektu: Cizí jazyky na GDC

Název projektu anglicky: Improving the quality of education in foreign languages

registrační číslo: CZ.1.07/1.1.00/56.2027

Klíčové aktivity:

1) dvoutýdenní zahraniční kurzy ve Velké Británii a Německu pro učitele jazyků zaměřené na zlepšování jazykových kompetencí a metodologii výuky jazyka.

2) zahraniční týdenní jazykově - vzdělávací pobyt pro žáky - s výukou anglického jazyka a poznáváním reálií.

Během srpna 2015 vyjeli 4 pedagogové na jazykové nebo jazykové a metodologické kurzy do Brém / Cambridge/ Norwiche . V prosinci 37 studentů absolvovalo týdenní poznávací pobyt s ubytováním v rodinách ve vánočním Oxfordu, navíc s výukou angličtiny  v  jazykové škole v samém centru města.

Více informací a fotografií k nalezení na stránkách anglického jazyka. (ještě bude doplněno)

 

 

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru