• Projektový den
    Projektový den
  • Kariérní den
    Kariérní den

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Okresní kolo olympiády v anglickém jazyku

V pondělí 6. března 2023 proběhlo okresní kolo soutěže v anglickém jazyku. Žáci absolvovali písemný test složený z poslechu, čtení, slovní zásoby a gramatiky. Následoval pohovor s tříčlennou komisí učitelů anglického jazyka z různých gymnázií. V kategorii I. A pro primu a sekundu obsadili 1. a 2. místo žáci naší školy, Andrea Barillová a Timotej Tupec z V2.A. O organizaci okresního kola kategorie II. B pro tercii a kvartu se zasloužili naši učitelé anglického jazyka. Nela Hořejší z V3.A obsadila 3. místo a Adriana Hladíková z V4.A skončila na 7. místě. V nejstarší kategorii III. A zaskočil za chybějícího vítěze školního kola student z C3.C Karel Mrazík a v silné konkurenci vybojoval pěkné 4. místo.
Všem soutěžícím gratulujeme a přejeme mnoho dalších úspěchů ve studiu a používání anglického jazyka.

Aj olymp
 

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru