DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    Dne 20.12.2022 od 16:00 hod. se v prostorách školy uskuteční Vánoční odpoledne pro rodiče, více informací obdržíte prostřednictvím IS Bakaláři.

Bylo to MaSo!

Ve středu 9. listopadu se v naší aule konala Matematická Soutěž. Každoročně ji pořádá MFF UK na několika místech v republice. Na naše gymnázium se sjelo 14 týmů (šest ze dvou děčínských základních škol a nižšího gymnázia, osm z ústeckých základních škol a gymnázií), v celé republice jich bylo kolem 250. Týmy byly tří nebo čtyřčlenné tvořené většinou jedním žákem každého ročníku. Studenti Matfyzu vysvětlili týmům pravidla, naši studenti ze 3. a 4. ročníku pak opravovali příklady, měnili příklady, zapisovali výsledky do systému. Celá soutěž trvala 90 minut, šlo o body a čas. Počítalo se, běhalo, vymýšlela se strategie.

Tým, který tvořil Petr Zavoral z V1.A, Matyáš Konfršt z V2.A, Vít Brůna z V3.A a Jan Smrž z V4.A, vybojoval třetí místo (v celé republice byl asi 80.). Náš druhý tým skončil šestý. První dvě místa obsadilo Gymnázium Ústí nad Labem, Jateční.

maso

Děkujeme Tereze Žákové, Anežce Černohorské, Veronice Nehasilové, Prokopu Hommerovi, Ondřeji Švihnosovi, Martinu Ulipovi, Tomáši Tomanovi a Davidu Šípalovi za organizaci.

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru