• Projektový den
    Projektový den
  • Kariérní den
    Kariérní den

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    V pondělí 29. května 2023 od 16:30 proběhne na děčínském zámku slavnostní předávání maturitních vysvědčení žákům gymnázia C4.A, C4.B a V8.A.  

Nabídka DKGD na říjen

DKGD nabízí na 25. října představení 294 statečných, které uvede Divadlo pod Palmovkou v režii Tomáše Dianišky. Čeká vás doku-fikční hra podle skutečné události o zákulisí největšího hrdinského činu našich dějin, připomenete si atentát na Heydricha jako alternativní  akční béčko. Uvidíte jiný, hodně netradiční pohled na událost, jíž se seriózně věnujeme i v hodinách dějepisu. Inscenace získala ocenění v Cenách divadelních kritiků za Poprvé uvedenou českou hru v roce 2020, a byla nominována na Cenu Marka Ravenhilla za rok 2020.

Zájemci (100 Kč) se mohou závazně hlásit do páteční velké přestávky (21. 10. 2022) v kabinetu ČJL u mne.

Mgr. Milan Šonka

rijen dpkg

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru