• Projektový den
    Projektový den
  • Kariérní den
    Kariérní den

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    V pondělí 29. května 2023 od 16:30 proběhne na děčínském zámku slavnostní předávání maturitních vysvědčení žákům gymnázia C4.A, C4.B a V8.A.  

Krajské kolo Ekologické olympiády pohledem studentů

Účast studentů na Ekologické olympiádě, alias výprava do Ústí s Alicí Ludvíkovou (C3.B) Adamem Vitoušem a Lucií Kohoutovou (C3A), včetně paní profesorky Pluhařové, jakožto úžasného doprovodu. Celou akci můžeme shrnout jako úspěšnou. Ano, úspěšnou, přestože jsme si nepřivezli žádné extra skvělé místo, pouhopouhé 15., i tak si přivážím skvělý pocit z toho, že jsem nabyla nové zkušenosti, že mám nové kontakty, přátelé z jiných škol a hlavně, nové zážitky. Hrdě můžu říci, že příští rok, pokud bude ta možnost, jedu znovu a tentokrát už poučena z chyb tohoto roku.

Alica Ludvíková (C3. B)

ludv

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru