DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    I pro rok 2022/23 plánujeme přípravné kurzy pro žáky 5. a 9. tříd, které začnou 12.12.22. Další informace postupně zveřejníme. Den otevřených dveří bude 13.12.22 od 16:30 hod.

Nabídka DKGD na září, říjen 2022

Letošní sezónu zahajujeme 26. září představením Vojna a mír, tedy divadelní podobou románu Lva Nikolajeviče Tolstého. Realistický příběh patří ke kánonu světové literatury, proto jej doporučujeme všem gymnazistům. Hru nastudovalo Divadlo ABC, které přiváží známé pražské herce, režíroval Michal  Dočekal. Po představení je připraven autobus.

  1. října následuje Shakespearův Hamlet, opět v podání stejného týmu. Tragédie myšlení a činu, kde si lež hraje na pravdu, zrádci na přátele a vrah na dobrého krále. Příběh o šílenství v šílené době. Hra o tom, zda je víc žít než být. Po představení je připraven autobus.

Lístky závazně  (100 Kč za představení) objednávejte do úterní (12. října) velké přestávky u mne v kabinetu. Žlutě označená představení doplňují výuku.

Mgr. Milan Šonka

 

dkgd

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru