DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    Schůzka s ředitelkou školy pro budoucí první ročníky: 20.6. v aule od 16:30 hod. čtyřleté studium. 21.6. v aule od 16:30 hod. osmileté studium.

V zdravém těle zdravý duch – vydařený zdravotní den

V úterý 28. 6. 2022 se uskutečnil jeden z našich  projektových dnů, tentokrát zaměřený na zdravovědu. Do různých připravených aktivit se zapojilo 108 studentů nižšího gymnázia. Žáci postupně řešili situace, se kterými se mohou setkat v běžném životě, např. péče o zuby, základní postupy při poskytování první pomoci  (resuscitace, zastavení krvácení, ošetřování zlomenin, fungování IZS). Dále diskutovali o zásadách zdravého stravování v souvislosti s civilizačními chorobami. Vše bylo doplněno o zdravotní cvičení pod vedením kolegyně Anežky Dubnové. Za pomoc při organizaci projektového dne děkujeme Střední zdravotnické škole v Děčíně a Štěpánu Burešovi, našemu absolventovi. Odezva z řad studentů byla pozitivní, a tak rádi připravíme podobný projektový den i příští rok.

IMG 1603  IMG 1631

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru