DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    Schůzka s ředitelkou školy pro budoucí první ročníky: 20.6. v aule od 16:30 hod. čtyřleté studium. 21.6. v aule od 16:30 hod. osmileté studium.

Patricie Kuglerová obhájila 5. místo v republikovém kole SOČ

V celostátním kole SOČ vybojovala  Patricie Kuglerová, studentka V7.A a frekventantka semináře KMV,  vynikající 5. místo ve své kategorii. Před porotou z řad kvalifikovaných vysokoškolských pedagogů představovala práci s názvem Obhajoba Filozofa s kladivem, v níž se zabývala hodnocením filozofie Fridricha Nietzsche a deformovanými výklady jeho názorů v učebnicích.  Během studia i následné obhajoby využila svých dovedností v němčině i ZSV, prokázala, že je schopna sepsat text, který byl porotci pozitivně hodnocen i po stránce formální. Zároveň získala nejlepší umístění v humanitně zaměřených oborech, které jsme sledovali v krajské porotě. Patricii blahopřejeme k úspěchu a děkujeme jí za vzornou reprezentaci naší školy na republikové úrovni. 

Mgr. Milan ŠonkaPat

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru