DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    Schůzka s ředitelkou školy pro budoucí první ročníky: 20.6. v aule od 16:30 hod. čtyřleté studium. 21.6. v aule od 16:30 hod. osmileté studium.

Sportovně-zábavný víkend na Máchově Jezeře

Vážená paní ředitelko,

 

chtěli bychom Vám a celému Vašemu učitelskému týmu (zejména z řad katedry tělovýchovy) poděkovat za úžasný sportovně-zábavný víkend v termínu 6. 5. - 8. 5. 2022 na Máchově Jezeře v kempu Borný.

 Foto 3

Akce byla od začátku až po samotný konec fantastická a perfektně zorganizovaná (velké díky Mgr. Janu Lajblovi). Při oslovení o možnosti účasti jsme s manželkou ani chvilku neváhali a téměř okamžitě jsme se přihlásili, protože jsme to vzali jako příležitost poznat učitele našich dětí z jiné stránky, než na třídních schůzkách, což se povedlo nad očekávání! ...více

Od úvodního pátečního seznámení s hudební vložkou, přes sobotní dopolední pěší výlet kolem celého Máchova Jezera (na výběr byla varianta na kolech nebo pěšky), odpolední úžasný beach volleyball již za Vaší přítomnosti a večerní posezení se všemi "účastníky zájezdu", opět se skvělou hudební produkcí z řad učitelů a nenucenou a velmi konstruktivní konverzací nad různými tématy dnešní doby. Na závěr proběhla i dopolední nedělní zumba lekce pod vedením skvělé Mgr. Anežky Dubnové. Vše bylo perfektně připravené a  ve velice příjemné společnosti.

 Foto 1

Prostě jsme si ten víkend s Vámi a Vaším týmem neskutečně užili a skvělá atmosféra v nás určitě zůstane velmi dlouhou dobu.Rozhodli jsme se Vám poděkovat tedy alespoň tímto e-mailem. Můžeme konstatovat pouze jediný nedostatek - nerozumíme tomu, že takovou příležitost nevyužilo více rodičů z řad Vašich studentů, protože si myslíme a věříme, že by taková zkušenost obohatila obě zúčastněné strany.

 Foto 2

Chtěli bychom popřát Vám i Vašemu učitelskému sboru hlavně zdraví a pevné nervy v dnešní nelehké době. Doufáme, že se budou konat další akce obdobného typu, snad již za hojnější účasti rodičů, kteří přišli o skvělý a nevšední zážitek. My určitě pojedeme znovu!

 

S pozdravem a úctou

Marek & Kristýna Vitoušovi

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru