• Projektový den
    Projektový den

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    Ředitelské volno Ředitelka školy vyhlašuje ředitelské volno ve dnech 16.5. - 18.5. z důvody ústních maturitních zkoušek.  

Gymnazisté v České televizi

V úterý 26. dubna 2022 vyrazili vybraní studenti naší školy do Prahy, cílem byla Právnická fakulta UK, kde se ten večer natáčel živě vysílaný Fokus Václava Moravce. 

Publikem Fokusu byli studenti pěti středních škol z celé republiky, kteří sledovali nejen publicistický pořad, ale zároveň i přispěli k jeho průběhu svými dotazy. Obohacující nebyla jen samotná debata, důležitou byla i sonda do finálních příprav v zákulisí televizního pořadu. Výraznou pomocí byl vzhledem k pozdním večerním hodinám sponzorský dar, díky němuž žáci mohli cestu absolvovat autobusem, navíc zcela zdarma. 

Studenti z V6. A i semináře KMV oceňovali neformální způsob vzdělávání a účasti na akci určitě nelitovali. Příslušný díl pořadu je možné zhlédnout na stránkách České televize (https://www.ceskatelevize.cz/porady/11054978064-fokus-vaclava-moravce/222411030530004/), reportáž pak naleznete ve Studentských Listech (zde).

František Zwettler, C3.B, Mgr. Milan Šonka

Moravec

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru