• Kariérní den
    Kariérní den

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    Třídní schůzky proběhnou ONLINE v úterý 23.11.2021 od 16:30.                         Den otevřených dveří proběhne v úterý 7.12.2021 od 16:00.

Screening ATG Cov-19

S ohledem na současný negativní vývoj epidemické situace, významné meziregionální rozdíly a zvyšující se riziko přenosu viru SARS-CoV-2 mezi neočkovanými dětmi a mladistvými bylo v populaci dětí a žáků přistoupeno k preventivnímu plošnému testování (dále jen „preventivní testování“), a to na celém území České republiky.
K testování dochází proto, že hodnota incidence již ukazuje na výraznou virovou nálož v populaci, a tedy významné riziko kontaktu s nakaženou osobou v běžném životě. Testování patří k jednomu ze zásadních protiepidemických opatření pro minimalizaci rizika vzniku nových ohnisek nákazy, v tomto případě ve školách a školských zařízeních.
Hlavním cílem tohoto preventivního testování je umožnit bezpečný provoz škol a školských zařízení. Díky testování se podaří v prvopočátku odhalit a včasně a adekvátně reagovat na případná nová ohniska nákazy. Zachycení případů onemocnění v co nejkratší době pomůže zamezit dalšímu šíření infekce a případnému dalšímu zhoršení epidemické situace.

 

Více informací naleznete v příloze pod článkem.

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru