• Kariérní den
    Kariérní den

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    Třídní schůzky proběhnou ONLINE v úterý 23.11.2021 od 16:30.                         Den otevřených dveří proběhne v úterý 7.12.2021 od 16:00.

Beseda s armádním generálem Pavlem

Vážení rodiče, kolegové a studenti, 

zveme Vás na setkání s armádním generálem Petrem Pavlem, M.A., které se bude konat tento čtvrtek 18. listopadu od 19 hodin v Cafe Prostoru_. 

Letos si budeme povídat na téma KRIZE V NÁS A KOLEM NÁS. Bude se jednat o třetí setkání s obyvateli Děčína, počítáme-li loňskou on-line besedu. Letos dojde na problematiku krizového řízení, jež je v současné situaci určitě prioritní záležitostí. V souvislosti s tím  otevřeme i trochu havlovské téma hodnotové krize uvnitř každého z nás. Akce se koná ve spolupráci s iniciativou Spolu silnější při příležitosti připomenutí listopadových událostí, moderátorem večera již tradičně bude student naší školy. Vzhledem k epidemiologické situaci je počet míst omezen a je nutné dodržovat vyhlášená bezpečnostní opatření. Doporučujeme rezervaci, výtěžek z akce bude věnován společnosti Post Bellum. 

Chcete-li společně zauvažovat nad zcela aktuálním děním, budete vítáni. 

Mgr. Milan ŠonkaMicrosoftTeams image 2

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru