• Kariérní den
    Kariérní den

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    Třídní schůzky proběhnou ONLINE v úterý 23.11.2021 od 16:30.                         Den otevřených dveří proběhne v úterý 7.12.2021 od 16:00.

ÚSPĚCH V LOGICKÉ OLYMPIÁDĚ

Několik posledních let se naše škola pravidelně zapojuje do Logické olympiády – soutěže pořádané Mensou České republiky. V této soutěži nerozhodují naučené znalosti, ale schopnost samostatného logického uvažování a pohotového rozhodování.

V základním kole Logické olympiády žáci vyplňují on-line test. Nejlepší řešitelé pak postupují do krajského kola, finalisté soutěže se utkávají v kole celostátním, které každoročně probíhá v Míčovně Pražského hradu.

V letošním školním roce postoupilo celkem 5 žáků naší školy do kola krajského – v kategorii B (druhý stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých gymnázií) to byla Anežka Prajsová ze sekundy, v kategorii C (studenti středních škol) Tomáš Toman (V6A), Ondřej Švihnos (V7A), Klára Sedláčková (C4A) a Kryštof Prajs (V5A).
Nejlépe si za naši školu vedl Ondřej Švihnos, který se umístil na krásném 3. místě a postupuje do kola celostátního.

Všichni naši krajští semifinalisté si zaslouží velkou pochvalu, Ondrovi budeme 29. 11. 2021 držet palce ve velkém finále.

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru