• Kariérní den
    Kariérní den

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    Třídní schůzky proběhnou ONLINE v úterý 23.11.2021 od 16:30.                         Den otevřených dveří proběhne v úterý 7.12.2021 od 16:00.

Kariérní den

Po roční pauze opět zorganizovala agentura Czech-us ve spolupráci se školou pro studenty maturitních ročníků Kariérní den. Na projektovém dni se podílelo několik organizací, firem a velkých renomovaných společností, které v přípravné fázi zveřejnily řadu pracovních pozic v oblasti IT, marketingu, technologie, obchodu, bankovnictví, pojišťovnictví a dalších služeb. Potenciální místa nabízely ČSOB, VZP, agentura Czech-us a z děčínských firem se představila Podmokelská obchodní a.s. RYKO aakciová společnost CHEMOTEX. Maturanti se online hlásili na publikované „virtuální pozice“, kam předem zaslali motivační dopisy spolu s životopisy v české i anglické verzi.  ... celý článek zde

 

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru