• Adaptační kurz 1. ročníků
    Adaptační kurz 1. ročníků

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Úspěch studentů Gymnázia Děčín v okresním kole přespolního běhu

Ve středu 6.10.2021 se uskutečnilo okresní finále v přespolním běhu středních škol dívek a chlapců Soutěž proběhla v Děčíně nad areálem školy SPŠS a D ve velmi členitém terénu. Gymnázium Děčín reprezentovala v této soutěži 2 družstva, 1 chlapecké a 1 dívčí. Obě družstva si vedla velice dobře, děvčata suverénně zvítězila a chlapci obsadili po vyrovnaném boji krásné druhé místo. V jednotlivcích dominovali žáci naší školy na nejvyšších postech. Kategorii dívek vyhrála Magdaléna Andrlová a druhé místo obsadila Adéla Žáková.

beh

Další umístění dívek Parlesáková Nina 6. místo, Kulišová Kristýna 7.místo a Rusnáková Nikol 9. místo. V soutěži chlapců v jednotlivcích suverénně zvítězil Sergiu Matico.  Umístění dalších členů družstva chlapců – Pajer Ivan 6. místo, Žaba František 7. místo, Bureš Filip 11. místo, Pelant Láďa 15. a Miškovský Adam 21. Soutěže ze zúčastnila 4 družstva chlapců a 3 družstva dívek.
Blahopřejeme výše jmenovaným ke krásným výsledkům a k úspěchu a samozřejmě děkujeme všem žákům Gymnázia Děčín za vzornou a příkladnou reprezentaci naší školy.

beh2

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru