DŮLEŽITÉ INFORMACE

Olympiáda v českém jazyku

Dne 24. listopadu se distančním způsobem konalo školní kolo OČL v obou kategoriích, i přes vytížení studentů, netradiční formu zadání i způsob odevzdávání prací se vyšší kategorie zúčastnilo 10 zájemců, mezi mladšími se zapojily 4 studentky z tercie. Nejlepších výsledků v kategorii II (1. až 4. roč. G) dosáhly Johana Cohlová (V6.A), na druhém místě zabodovala Anežka Skálová (V5.A). O dělenou třetí a čtvrtou příčku bojovaly Apolena Šumanová (V6.A) a Ema Štechová (V5.A). V kategorii I dosáhla nejlepšího výsledku Agáta Voglová, která nás bude společně s Johanou Cohlovou a Anežkou Skálovou reprezentovat v lednovém okresním kole.

Mgr. Milan Šonka

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru