DŮLEŽITÉ INFORMACE

Vánoční vystoupení pěveckých sborů

V neděli 1. 12. naše sbory zazpívají v rámci celodenního adventního programu na Masarykově náměstí kolem 17:00 hod. a naše vystoupení ukončí slavnostní rozsvícení vánočního stromu. Od 18:30 uvedeme jako hosté tradiční adventní koncert Děčínského pěveckého sboru v kostele sv. Václava a Blažeje. Slyšet nás můžete i v neděli 15. 12. krátce po poledni na zámeckém nádvoří v rámci oblíbených vánočních trhů.

Těšíme se na Vás!

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru