DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
     Pro přijímací řízení do čtyřletého oboru vzdělávání s maturitní zkouškou, stanovuje ředitelka, že v přijímacím řízení pro šk. rok 2021/2022 se jednotná přijímací zkouška ani školní přijímací zkouška nekoná.

Halloween 2019

Naše Fulbright asistentka ze státu Virginia v USA, Catey Borden, zorganizovala za pomoci vyučující angličtiny Mileny Kmochové a vedení školy na 31. října a 1.listopadu speciální Haloween akci, kdy studenti mohli chodit do kabinetu angličtiny na halloweenskou 'koledu' nebo-li 'trick-or-treat'. V netradičních hodinách angličtiny, kdy byly dvě až tři skupiny výjimečně pospojovány, pak Catey učila studenty a jejich vyučující tančit zombie tanec ze slavného klipu Michaela Jacksona Thriller.

Děkujeme Catey Borden, všem angličtinářům a paní Lajblové, která napekla krvavé prsty na trick-or-treat :).

Stáhnout přílohy:

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru