DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
     Pro přijímací řízení do čtyřletého oboru vzdělávání s maturitní zkouškou, stanovuje ředitelka, že v přijímacím řízení pro šk. rok 2021/2022 se jednotná přijímací zkouška ani školní přijímací zkouška nekoná.

Týdenní pobyt ve Francii

Ve dnech 13. – 21. října 2019 se 24 žáků Gymnázia Děčín zúčastnilo již tradiční studentské výměny se žáky Lycée Monge-Chauvinière v Nantes. Po osmihodinové procházce Paříží je v dalších dnech čekaly výjezdy do přístavního města Saint Nazaire, prohlídka muzea v objektu bývalé ponorkové základny, návštěva gotického kláštera Mont Saint Michel, poznávání historického centra Nantes, sobotní výlet s francouzskou rodinou, slavnostní recepce na radnici v Nantes i náslechy v gymnáziu Lycée Monge.

Naši studenti se už těší, až koncem března oplatí péči francouzskému protějšku poskytnutím azylu ve vlastní rodině.

Osobní výpověď studentky Alice Bednarské najdete zde.

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru