• Maturanti ve Vídni
  Maturanti ve Vídni
 • Výměnný pobyt v Nantes
  Výměnný pobyt v Nantes
 • Kariérní den na Gymnáziu Děčín
  Kariérní den na Gymnáziu Děčín

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 • Důležité termíny!
  DT - 1. - 2. 6. 2020; Ústní mat. zkoušky 15. 6. - 25. 6. 2020; Přijímací zkoušky 4leté - 8. 6. 2020 / 8leté - 9. 6. 2020 Přijímací zkoušky Pirna - 3. a 4. 6. 2020

VOLEJBALISTKY GYMNÁZIA DĚČÍN - 2. MÍSTO V OKRESNÍM FINÁLE

V úterý 30. 4. 2019 se uskutečnilo OF ve volejbale dívek 8. a 9. tříd, které se konalo jako SLZŠ. Turnaje se účastnilo celkem 5 děčínských škol. ZŠ Školní DC, ZŠ Na Stráni DC, ZŠ Kamenická DC, ZŠ Komenského DC a Gymnázium DC. Turnaj pořádal DDM Děčín, ŠSK při Gymnáziu Děčín a OR ASŠSK Děčín. Náš tým ve složení Černohorská, Žáková, Cohlová, Lorencová, Majerová, Jindrová M. a Petříčková si vedl úspěšně a po velmi dobrých výkonech obsadil krásné druhé místo. Děvčata si tak vybojovala pohár a stříbrné medaile. Celkové prvenství si po urputném zápase vybojoval tým ZŠ Komenského, který s našimi děvčaty remizoval 1:1 na sety a celkově pak již nezaváhal a všechny zbývající utkání vyhrál. Naše děvčata neprohrála ani jedno utkání, pouze jedno malé zakolísání v utkání se ZŠ Školní vedlo k celkovému výsledku 1:1 na sety, ale to už děvčata věděla, že nemohou být první, protože poměrem míčů se ZŠ Komenského to již bylo rozhodnuto. Děvčata podala velice srdnatý a bojovný výkon v celém turnaji a za to jim patří poděkování. Družstvo k soutěži připravoval a v turnaji vedl Oldřich Kadlec. Vítězná škola si vybojoval postup do krajského kola. Celkové pořadí družstev – 1. ZŠ Komenského, 2. Gymnázium Děčín, 3. ZŠ Školní, 4. ZŠ Kamenická, 5. ZŠ Na Stráni.

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru