DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    Schůzka s ředitelkou školy pro budoucí první ročníky: 20.6. v aule od 16:30 hod. čtyřleté studium. 21.6. v aule od 16:30 hod. osmileté studium.

FROM OUR WINDOWS - AKTIVITA 2

eTwinningový projekt FROM OUR WINDOWS - AKTIVITA 2

PHOTOS FROM OUR WINDOWS aneb FOTKY Z NAŠICH OKEN

Žáci měli za úkol pracovat ve skupinách a pořídit fotografie pohledu z naší školy ze všech světových stran. Dále je měli opatřit jednoduchými popisky a přidat popis.

Vytvořené dokumenty jsme nasdíleli v prostředí Twinspace a pak už byla příležitost prohlédnout si okolí partnerských škol a povnat jej s okolím našeho gymnázia. Také jsme si mohli přečíst reakce učitelů a některých žáků ve fóru.

Polská škola má velmi mnoho sportovišť, více než naše a turecké škola. Turecká škola má v objektu i internátní ubytování pro své studenty a za okny olivový háj, což je krása na pohled.  smiley Budovy v našem okolí přišli Turkům velmi staré (v dobrém slova smyslu) a vysoké, také byli překvapeni množstvím aut na ulici. Okolí je prý čisté. (Ale je pravda, že neviděli chodník směrem od jídelny po obědě.)

Na webových stránkách projektu si můžete prohlédnout naše partnerské školy, respektive pohled z jejich oken: http://fromourwindows.blogspot.com.tr/2015/03/activity-two-from-our-windows-results.html

  Foto: Kristýna Pešková

 

Šárka Opatová

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru