• Projektový den
    Projektový den

DŮLEŽITÉ INFORMACE

  • Důležité sdělení!
    Informace o LVK naleznete na adrese https://www.gymnaziumdc.cz/dokumenty/sportovni-kurzy

eTwinningový projekt From Our Windows získal EVROPSKOU Quality Label

Projekt From Our Windows, který probíhal rok a čtvrt do června 2016 ve spolupráci s polskou a tureckou školou, získal Evropskou Quality Label, což je uznání od evropské centrály eTwinning pro kvalitní projekty. Více o projektu zde: http://www.gymnaziumdc.cz/projekty-v-etwinning

Blahopřejeme 13 studentům z letošní V6.A, kteří na projektu pracovali po vyučování, nejen během jejich pátečních setkání. Na projektu začali pracovat 13.,  ale číslo to bylo evidentně šťastné.

Naši zapojení studenti, kteří si jistě zaslouží pochvalu za práci navíc, jsou: Štěpán Bureš, Aleš Čermák, Martin Doležal, Anna Freibergová, Pavel Kostinec, Šárka Lam, Kristýna Pešková, Jakub Phan, Eliška Slavíková, Oliver Stančev, Zuzana Špryslová, Magdaléna Trajerová a Martin Voděrka.

Blahopřejeme. yes

___________________________________________________________________________________________________________________

V tomto školním roce pracuje nová skupina, v rámci kroužku ' eTwinning Club',na novém projektu - elektronickém časopise v angličtině, který nám má přiblížit život studentů a občanů jiných evropských zemí. Našimi partnerskými školami jsou opět turecká škola z minulého projektu a nově školy z Itálie, Portugalska a Španělska.

Psaní časopisu ve spolupráci se školami online je pro nás všechny nová zkušenost, ale o to větší výzva a možnost se naučit mnoho nového. Držte nám palce a prosíme o spolupráci s 'novináři' z etwinningu, pokud Vás například požádají o rozhovor. V prosinci by se mělo objevit první číslo časopisu, které si budete moci samozřejmě přečíst.

Děkujeme.

Š.O., K.B.

 

 

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru