• Kariérní den 2024
  Kariérní den 2024
 • Projektový den 2024
  Projektový den 2024
 • Berlin 2024
  Berlin 2024

DŮLEŽITÉ INFORMACE

 • -
  Opravné ročníkové zkoušky proběhnou 27.8. a 30.8.2024 od 09:00.

Cestujeme po evropských zemích - v druhém čísle eMates

Druhé číslo eMates zde: https://goo.gl/zLBoVS

Znaveni lyžováním a odklízením sněhu během jarních prázdnin jistě rádi sáhneme po něčem méně sportovním, řekněme kulturním:) Nabízíme Vám zdarma k přečtení náš online studentský časopis eMates. Jako bonus: je v angličtině.

Ti z Vás, kteří již přelouskli první číslo věnované našim 5 školám, vědí, že to druhé je o našich zemích. Tedy ČR, Itálii, Portugalsku, Španělsku a Turecku.

My jsme měli na starosti číslo první, druhé jsme předali do Las Palmas ve Španělsku - paní učitelce Evě Rivero a jejím studentům. -- Muchas gracias amigos.

Dočtete se fakta, zajímavosti, uvidíte na fotografiích přírodní i historické krásy. Pravděpodobně se dozvíte mnoho nového, dostanete tipy na cestování.

Turecko si opět připravilo kvíz o osobnosti. Poznali jste v minulém čísle Fredieho Mercuryho? Tentokrát je již hádanka o něco těžší, řekněme opravdu pro filmové fanoušky.

Podněty a dotazy posílejte prosím na: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo prosím sdělte osobně:)

 

Studenti novináři z eTwinning Clubu: Radka Bérová, Daniel Bislimaj, Aneta joščáková, Andy Joščáková, Pavel Kostinec, Filip Lipenský, Klára Šidlofová, Tereza Vrabcová.

učitelky: Karolina Beauxisová, Šárka Opatová

ENJOY IT!

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru