• Maturanti ve Vídni
    Maturanti ve Vídni
  • Výměnný pobyt v Nantes
    Výměnný pobyt v Nantes
  • Kariérní den na Gymnáziu Děčín
    Kariérní den na Gymnáziu Děčín

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Studenti navštívili primátorku Děčína a udělali s ní rozhovor pro eMates

Dva studenti z úterního kroužku eTwinning Club, Pavel Kostinec a Klára Šidlofová, navštívili minulé úterý primátorku našeho města, paní Marii Blažkovou. Ta byla velmi vstřícná a vyhověla naší žádosti, zda by poskytla rozhovor pro třetí číslo našeho online časopisu eMates. I když byl podvečer a paní primátorka se právě vrátila z rady města, ochotně studentům odpovídala na dotazy a to více než hodinu.

Třetí číslo eMates bude o našich městech, o Děčíně a městech našich partnerských škol z Itálie, Portugalska, Španělska a Turecka, a najdete v něm celý rozhovor s paní primátorkou. Klára a Pavel se ptali na práci primátorky, pohovořili o Děčíně, znalosti jazyků o nakonec odpovídali i na dotazy paní primátorky ohledně jejich budoucí kariéry.

 

Zde jsou první dvě čísla eMates:

o našich školách: https://joom.ag/fGbW

o našich zemích:  https://goo.gl/zLBoVS

 

Š.O.

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru