• Maturanti ve Vídni
    Maturanti ve Vídni
  • Výměnný pobyt v Nantes
    Výměnný pobyt v Nantes
  • Kariérní den na Gymnáziu Děčín
    Kariérní den na Gymnáziu Děčín

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Poslední číslo anglického časopisu eMates je zaměřeno na umění a kulturu

V červnu náš eTwinningový kroužek slavnostně zakončil svou roční práci na online anglickém časopise. Na poslední schůzce jsme poslouchali a posuzovali hudební videa zpěváků či skupin, o kterých jsme si přečetli v posledním čísle, které je věnováno umění obecně. A také jsme si zahráli Kahoot kvízy o Portugalsku, Turecku, Itálii a Španělsku.

Můžete si přečíst o cizích spisovatelích, hudebnících, malířích a také  architektuře nebo módě.

 

Chcete se podívat na fotky z našeho kroužku eTwinning?

 

Zde je odkaz na posklední číslo našeho eTwinningového časopisu: https://joom.ag/3mGW

Naši studenti představili české umělce jako např. Jana Nerudu, Jaroslava Seiferta, Haškova, Karla Čapka, Bedřicha Smetanu a Antonína Dvořáka nebo Toyen. Také se můžete dočíst, jak dopadlo hlasování našich studentů o tom, zda by chtěli nosit školní uniformu či ne. A součástí tohoto čísla je i fotoreportáž z našeho gymnaziálního 'posledního zvonění'.

 

Š.O.

 

CENA VÉVODY Z EDINBURGHU

Program DofE pomáhá mladým lidem lépe poznat sama sebe, získat nové dovednosti, schopnosti a posílit vytrvalost a samostatnost.

Více informací

eTWINNING

Aktivita Evropské komise zaměřenou na online spolupráci mezi učiteli, skupinami žáků a školami v rámci krátkých i dlouhodobých projektů

Více informací

FOTOGALERIE

Fotografie ze školních akcí, naší školy, výletu a to i do zahraničí. To najdete přímo zde. Prohlíděnte si zde rozsáhlou foto sbírku naší školy...

Více informací

Nahoru